CategoriesFashion,  Gjenerale,  Inspiration,  Lifestyle,  Photography,  Shopping

Raportimi i efekteve anësore

Raportimi i efekteve anësore

Nëse vëreni ndonjë efekt anësor , ju lutemi njoftojeni mjekun ose farmacistin tuaj. Duke raportuar efektet anësore ju ndihmoni në sigurimin e më shumë të dhënave rreth sigurisë së barit.

Ju mund të raportoni efektet anësore edhe drejtpërdrejtë në Agjencinë për Produkte dhe Pajisje Medicinale të Kosovës (AKPPM): www.akppm.com

Proudly powered by Wpopal.com
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Add to cart