Produkte të caktuara

Vitamina dhe Barna me bazë bimore

Fëmijë dhe Nëna Shtatëzëna

Produkte të Kozmetikës

Rreth Nesh

Kompani farmaceutike me më shumë se  15 vjet përvojë në treg

Me zyrë në Prishtinë, Kryeqytetin e Republikës së Kosovës, Exclusiv punon me shumë prej kompanive lider në botë në industrinë farmaceutike.

Kontakti

Lokacioni

Magjistralja Prishtinë Ferizaj kilometri i 7-të

Numri i Kontaktit

044 325 488

Emaili

info@exclusiv-ks.com

Hëne - Premte : 08.00 - 16.00

Proudly powered by Wpopal.com
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Add to cart